EKONOMİ KANALLARINI CANLI İZLEYİN

Gram Altın Fiyatı
Gram altın son yıllarda internet bankacılığı etkisiyle yatırımcıların gözdesi oldu. Canlı takip etmek isteyenler için sayfamızda gram altın fiyatı ve grafikleri bulunuyor.Sayfamızı arada bir yenilerseniz yeni fiyatları görebilirsiniz.

Hisse senedi olanlar DİKKAT!Kritik Eylül başlarken piyasa uzmanlarından da uyarılar geliyor. Piyasaların kritik kavşakta olduğunu yazan raporlarda stresin arttığı kaydedildi.


Hisse senedi piyasaları için en kötü ay olan Eylül’ün ilk haftasına girdik. Hacimsiz geçen Ağustos’tan
sonra yeni haberlere ve beklentilere aç olan piyasalarda Eylül için önemli uyarılar dikkat çekiyor.

Piyasa uzmanları raporlarında eylül için alarm verdi. Bank of America Merrill Lynch geçtiğimiz hafta yayınladığı raporuna ‘Kod kırmızı’ başlığını koyarken, gelebilecek satış için uyarıda bulundu.

Bir diğer rapor ise Morgan Stanley stratejisti Adam Parker’dan geldi. Parker, piyasaları yukarı çekecek sadece iki nokta kaldığını belirtti.

Nomura ise riskleri azaltma zamanı olduğunu belirtti.

JP Morgan stratejistlerinden Jan Loeys ise Eylül ayında piyasaların güçlü kalabileceğini belirtirken müşterilere gönderdiği notta uzun vadeli yatırımlara yoğunlaşılması gerektiğini belirtirken, risklerin arttığına dikkat çekti.

JP Morgan raporunda ekonomik dataların kötüye gittiğine dikkat çekilirken ekonomilerin deflasyon ile karşı karşıya olduğu belirtildi. Büyüme kaygılarının önem çıktığı raporlarda piyasaların kritik dönemçte olduğuna vurgu yapıldı.Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

http://www.bigpara.com/haber-detay/gundem/hisse-senedi-olanlar-dikkat/828187/
Sayın ziyaretçi biliyor musunuz? Bu yazı sizden önce counter kişi tarafından okundu.