EKONOMİ KANALLARINI CANLI İZLEYİN

Gram Altın Fiyatı
Gram altın son yıllarda internet bankacılığı etkisiyle yatırımcıların gözdesi oldu. Canlı takip etmek isteyenler için sayfamızda gram altın fiyatı ve grafikleri bulunuyor.Sayfamızı arada bir yenilerseniz yeni fiyatları görebilirsiniz.

Altın Fiyatı Düşüşe GeçtiAltın fiyatları dün haftaya iyi bir açılış yaptıktan sonra dalgalanmaya başladı. Çin verileri ve Fed endişelerinin azalmasıyla yükselişe geçen ABD hisselerinden etkilenen altının ons fiyatı bugün düşüşe devam ederek, 1.380 doların altına geriledi.
Altın fiyatları dün, yeni haftaya hızlı bir giriş yaptıktan sonra dalgalanmaya başladı. Akşama doğru düşüşü artıran altının ons fiyatı bugün de aynı eğilimde işlem görüyor. Altının onsu 1.380 doların altına geriledi.

ÇİN, ABD HİSSELERİNE YARADI


Dün 1.387 dolar seviyesine kadar yükselen altın fiyatları değer kazanan ABD hisselerinin gazabına uğradı. Uluslararası piyasalar, Çin'de ihracatın iyileşmesiyle birlikte yükselirken, ABD Merkez Bankası (Fed) endişelerinin azalmasıyla yükselen ABD hisseleri, altın fiyatlarını aşağı çekti.

ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM


Gram altın 90.3 TL
Çeyrek altın 155.6 TL
Yarım altın 308.4 TL (11.00 itibariyle)
Sayın ziyaretçi biliyor musunuz? Bu yazı sizden önce counter kişi tarafından okundu.